БОГОСЛУЖЕЊА

НАПОМЕНА: Свештенослужитељи протојереј-ставрофор Војислав Билбија и јереј Горан Ковачевић су на годишњим одморима до месеца Септембра за све потребне информације и чинодејства се можете обратити новопостављеном свештенику јереју Борису Топићу.


Свештеник
o. Борис Топић
Телефон: +31 61 64 90 142
Email: tboris88@hotmail.com


ЈУЛ
Уторак 4. Света Литургија- Свети Мученик Јулијан Тарсијски; Преподобна Анастасија 10:00
Среда 5. Акатист 19:30
Петак 7. Света Литургија- Рођење Светог Јована Претече-Ивањдан 10:00
Недеља 9. Света Литургија –Преподобни Давид Солунски 10:00
Среда 12. Света Литургија –Свети Апостоли Петар и Павле-Петропавловдан 9:00
Недеља 16. Света Литургија –Свети мученик Јакинт ; Преподобни Анатолије 10:00
Среда 19. Акатист 19:30
Недеља 23. Света Литургија – Преподобни Антоније Печерски 10:00
Среда 26. Акатист 19:30
Недеља 30. Света Литургија –Света Великомученица Марина-Огњена Марија 10:00
АВГУСТ
Среда 2. Света Литургија – Свети Пророк Илија-Илиндан 9:00
Недеља 6. Света Литургија- Св.Велмуч.Христина;Поликарп Печерски; Свети мученици Пребиловачки и Доњохерцеговачки;  10:00
Среда 9. Акатист 19:30
Недеља 13. Света Литургија – Свети мученик Евдоким; (Госпојинске покладе) 10:00
Среда 16. Акатист 19:30
Субота 19. Света Литургија – Преображење Господње 9:00
Недеља 20. Света Литургија – Свети Преподобномученик Дометије; Преподобни Ор 10:00
Среда 23. Акатист 19:30
Недеља 27. Света Литургија-Свети Пророк Михеј (Препразништво Успенија) 10:00
Понедељак 28. Света Литургуја- Успење Пресвете Богородице-Велика Госпојина 10:00
Среда 30. Акатист 19:30
СЕПТЕМБАР
Недеља 3. Света Литургија –Св.Ап.Тадеј;Св.Муч.Васа са децом; Свештмуч.Рафаило Шишатовачки 10:00
Среда 6. Акатист 19:30
Недеља 10. Света Литургија-Преп.Мојсије Мурин; Сабор српских Светитеља 10:00
Понедељак 11. Усековање главе Светог Јована Крститеља 10:00
Среда 13. Акатист 19:30
Недеља 17. Света Литургија-Св .Свешмуч.Вавила; Пророк Мојсије Боговидац; Св.Петар Дабробосански 10:00
Среда 20. Акатист 19:30
Четвртак 21. Рођење Пресвете Богодорице – Мала Госпојина 10:00
Недеља 24. Света Литургија- Преподобна Теодора; Преподобни Сергије и Герман 10:00
Среда 27. Света Литургија- Воздвижење Часног Крста-Крстовдан 10:00